ARAMA     MARKA / ÜRETİCİ     KATEGORİ

Anasayfa / Müşteri Hizmetleri / Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde mağazamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN YAZILI BİR NOT VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.
* iade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce aşağıda belirttiğimiz linkten kayıt yapmanızı rica ederiz. Sitemiz üzerinden yapacağınız kayıt formunun bir çıktısını alarak ürünü kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.
** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmaya ait faturanın alt tarafında bulunan açıklama (iade) bölümüne iade sebebini yazdıktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, kötü durumda olan eser/ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir yazı göndermeniz gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz eser / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
imza E-ticaret Sistemi.
  Yükleniyor...